ZARMEN i ELEKTROBUDOWA na 37. edycji EuroPOWER & 7. edycji OZE POWER

2023-04-14 16:05:48

„Transformacja energetyczna i przyszłość energetyki w Polsce” pod takim hasłem w dniach 13-14 kwietnia br. w  Warszawie odbyła się 37. Konferencja Energetyczna EuroPOWER & 7. OZE POWER. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele ZARMEN sp. z o.o. i ELEKTROBUDOWA sp. z o.o. 
 


 

EuroPOWER i OZE POWER to najważniejsze wydarzenie branży energetycznej w Polsce, które przyciąga przedstawicieli rządu, instytucji finansowych, firm energetycznych oraz ekspertów z kraju i zagranicy. W konferencji wzięli udział przedstawiciele spółek należących do GRUPY ZARMEN, pan Piotr Matiakowski, Dyrektor Rozwoju Biznesu ZARMEN sp. z o.o. oraz pan Michał Żurek, Dyrektor Rozwoju Biznesu ELEKTROBUDOWA sp. z o.o. Była to doskonała okazja do poszerzenia wiedzy na temat najnowszych trendów i rozwiązań w branży energetycznej oraz do podtrzymania i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

W trakcie dwudniowego wydarzenia omawiane były najważniejsze kwestie związane z energetyką w Polsce i Europie. Wśród poruszonych tematów i zagadnień znalazły się m.in.: transformacja energetyczna, rozwój OZE, efektywność energetyczna, cyfryzacja w energetyce czy bezpieczeństwo energetyczne.

EuroPOWER i OZE POWER to platforma dialogu będąca miejscem konsultacji społecznych przedstawicieli rządu ze wszystkimi reprezentantami branży. Celem, który przyświeca konferencji jest merytoryczna debata skupiona na aktualnej sytuacji ekonomiczno-politycznej, w tym wyzwaniach sektora energetycznego i rozwoju odnawialnych źródeł energii.

Więcej informacji na konferencjaeuropower.pl

#EuroPOWER2023 #OZEPOWER2023
 


wszystkie artykuły